Dołącz do nas i twórz z nami
nieskończoną energię

JESTEŚMY DRUŻYNĄ Z NIESKOŃCZONĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas i zasil nas swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak, abyśmy mogli wspólnie działać na rzecz naszej planety. Twórz z nami wspólną kulturę szacunku dla Ziemi i prowadź z nami projekty w ramach transformacji energetycznej.

Doradca Klienta ds. energetycznych – woj. małopolskie

– Małopolskie

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie klientów biznesowych
  • obsługa klienta biznesowego w zakresie doradztwa energetycznego i OZE
  • aktywna sprzedaż różnorodnych produktów energetycznych (w tym instalacji PV powyżej 50 kW)
  • odpowiedni dobór do klienta dodatkowych usług energetycznych optymalizujących jego zużycie energii
  • wsparcie klienta w analizie jego parametrów zużycia energii i rekomendowanie odpowiednich usług
  • aktywna rozbudowa zarządzanego portfela klientów
  • raportowanie bieżących działań i osiąganych wyników
  • współpraca z zespołem wsparcia sprzedaży.

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży lub usług
  • minimum 2 lata doświadczenia współpracy z klientem biznesowym
  • wysoka kultura osobista i zorientowanie na klienta i jego potrzeby
  • gotowość do stałej aktualizacji posiadanej wiedzy i dalszego rozwoju
  • motywacja i nastawienie na realizację celów
  • prawo jazdy kat. B, mobilność i umiejętność pracy w terenie
  • obsługa pakietu Microsoft Office,
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży produktów z obszarów OZE , kontraktacji energii, kredytów, leasingów, pojazdów, maszyn czy ubezpieczeń.

Mile widziane

  • proekologiczny styl życia.

Benefity

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia – w tym wynagrodzenie podstawowe,
  • dedykowany region działania,
  • nowoczesne narzędzia pracy (m.in. samochód z kartą paliwową, dron, laptop, tablet, drukarka),
  • stabilne zatrudnienie u naturalnego lidera rynku,
  • szkolenia wdrożeniowe oraz rozwojowe,
  • bieżące wsparcie techniczne,
  • elastyczny czas pracy,
  • pracę w energicznym i ambitnym zespole.

    * Pola wymagane

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, dzięki którejoszczędzisz na rachunkach za prąd i zadbasz o środowisko.

    Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Niebawem nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

    Pozdrawiamy ESOLEO

    Mój prąd 5.0
    Zadzwoń
    Kontakt z doradcą

        Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia bezpłatnego audytu w ciągu 8 dni roboczych.