NAPISZ DO NAS

Korzyści
instalacji ESOLEO

Umowa na dostawy energii z Plusem

Plus już od kilku lat oferuje klientom – obok usług telekomunikacyjnych – sprzedaż energii elektrycznej. Współpracuje w tym zakresie z ZE PAK S.A., znaczącym producentem energii w Polsce.

ZE PAK jest pierwszym producentem energii w Polsce, który rozpoczął transformację w kierunku zielonej energii i już za kilka lat będzie wytwarzał prąd wyłącznie z Odnawialnych Źródeł Energii. Już w tym roku ESOLEO zakończy budowę największej w Polsce farmy fotowoltaicznej, która będzie produkowała zieloną energię – między innymi dla Plusa i jego klientów.

Plus to zarówno najnowocześniejsze technologie, takie jak 5G, jak również troska o społeczeństwo i środowisko naturalne. To także stabilny dostawca energii dla Twojego domu. Dostawca, który tak jak Ty, myśli o czystym powietrzu dla swoich rodzin i przyszłych pokoleń.

SKORZYSTAJ Z OFERTY

Bezpieczeństwo i staranność wykonania

Wszystkie instalacje fotowoltaiczne ESOLEO zostały zaprojektowane i przetestowane przez naszych inżynierów, ekspertów od technologii fotowoltaicznej, we współpracy z renomowanymi producentami komponentów.
Nasze instalacje są (w zakresie wymaganym przez prawo):

Uzgodnione z rzeczoznawcą do spraw ochrony przeciwpożarowej,
Zweryfikowane pod kątem obciążenia dachu przy dachach płaskich,
Realizowane po wykonaniu analizy ryzyka pod kątem instalacji odgromowej, gdy występuje taka na obiekcie w zakresie wymaganym przez prawo budowlane i przepisy przeciwpożarowe.

Opieka
serwisowa

Oferujemy 15 lat wsparcia technicznego wykwalifikowanych ekspertów. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas bardzo ważna. Pomożemy Ci w każdym problemie i szybko usuniemy ewentualna awarię. Możesz na nas liczyć.

Serwis gwarancyjny naszych strategicznych partnerów – Huawei i Telesun jest realizowany przez inżynierów ESOLEO.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, dzięki którejoszczędzisz na rachunkach za prąd i zadbasz o środowisko.

    Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Nasz doradca skontaktuje się zTobą w celu umówienia bezpłatnego audytu w ciągu 8 dni roboczych. W przypadku wątpliwości lub pytań zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu 222 136 222 (7 dni w tygodniu w godzinach 08:00 – 22:00).

    Pozdrawiamy ESOLEO