Dołącz do nas i twórz z nami
nieskończoną energię

JESTEŚMY DRUŻYNĄ Z NIESKOŃCZONĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas i zasil nas swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak, abyśmy mogli wspólnie działać na rzecz naszej planety. Twórz z nami wspólną kulturę szacunku dla Ziemi i prowadź z nami projekty w ramach transformacji energetycznej.

Asystent projektanta instalacji elektrycznych

Warszawa – Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • opracowywanie projektów budowlanych, wykonawczych, powykonawczych pod nadzorem projektanta z uprawnieniami elektrycznymi,
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień,
  • przeprowadzanie wizji lokalnych,
  • przygotowywanie kalkulacji oraz zestawień materiałów do kosztorysów,
  • wykonanie koordynacji międzybranżowych.

Wymagania:

  • doświadczenie w wykonywaniu projektów budowlanych w celu uzyskania pozwolenia na budowę,
  • doświadczenie w wykonywaniu projektów wykonawczych,
  • biegła znajomość programów AutoCad, Excel, MS Office,
  • umiejętność czytania rysunków technicznych,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność pracy w grupie,
  • prawo jazdy kat. B,

Mile widziane

  • doświadczenie w projektowaniu instalacji fotowoltaicznych,
  • proekologiczny styl życia.

Benefity

Oferujemy:

  • szkolenia techniczne z zakresu fotowoltaiki,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,
  • możliwość zdobycia praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień,
  • pełen pakiet benefitów- po okresie próbnym,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

    * Pola wymagane

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, dzięki którejoszczędzisz na rachunkach za prąd i zadbasz o środowisko.

    Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Niebawem nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

    Pozdrawiamy ESOLEO

    Mój prąd 5.0
    Zadzwoń
    Kontakt z doradcą

      1