Fotowoltaika dla firm i rolników. Produkuj własny prąd z ESOLEO

NAPISZ DO NAS

Fotowoltaika dla rolnictwa z ESOLEO

Zmień swoje gospodarstwo z partnerem godnym zaufania

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Fotowoltaika w gałęziach rolnictwa

Hale przetwórstwa owoców i warzyw
Hale przetwórstwa owoców i warzyw
Hodowla drobiu i trzody chlewnej
Hodowla drobiu i trzody chlewnej
Produkcja zbóż
Produkcja zbóż
Produkcja materiałów siewnych
Produkcja materiałów siewnych

Skontaktuj się z ekspertem

Fotowoltaika dla rolników

Gospodarstwa rolne mają duże zapotrzebowania na energię elektryczną. Rosnące ceny prądu to uciążliwe wydatki, których wysokość coraz trudniej przewidzieć. Fotowoltaika stwarza szansę na znaczne obniżenie kosztów energii w gospodarstwie rolnym. Dlatego przygotowaliśmy ofertę fotowoltaiki dla rolników i podpowiadamy, jak sfinansować tę inwestycję.

Fotowoltaika –korzyści dla rolnika

Dzięki fotowoltaice rolnicy znacznie obniżają rachunki za energię elektryczną. Stają się przy tym niezależni od cen narzucanych przez sieć energetyczną. Praca paneli fotowoltaicznych nie oddziałuje negatywnie na otoczenie. Samo zaś gospodarstwo staje się niezwykle przyjazne środowisku. Rolnicy, którzy decydują się na dobrej jakości sprzęt fotowoltaiczny, otrzymują wieloletnią gwarancję sprawności oraz efektywności i zyskują energetyczną stabilność.

Długofalowe oszczędności

Ceny energii, jak również opłaty dystrybucyjne ulegają ciągłym podwyżkom. Nowoczesne gospodarstwa korzystają z coraz większej liczby urządzeń elektrycznych. Aby uniknąć coraz wyższych rachunków, warto zdecydować się na własne panele fotowoltaiczne. Inwestycja może zwrócić się już w ciągu kilku najbliższych lat!

Dofinansowanie dla gospodarstw rolnych

Fotowoltaika dla rolnika wcale nie oznacza dużych kosztów. Dzięki dostępnym programom dofinansowania oraz ulgom podatkowym właściciele gospodarstw rolnych znacznie obniżają koszty zakupu oraz montażu instalacji fotowoltaicznej. Rozliczając się z podatku rolnego, możemy odliczyć nawet 25% inwestycji. Chcesz wiedzieć więcej o ofercie ESOLEO? Skontaktuj się z nami, korzystając z formularza na dole strony.

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, dzięki którejoszczędzisz na rachunkach za prąd i zadbasz o środowisko.

    Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Nasz doradca skontaktuje się z Tobą w celu umówienia bezpłatnego audytu w ciągu 8 dni roboczych.

    Pozdrawiamy ESOLEO