Dołącz do nas i twórz z nami
nieskończoną energię

JESTEŚMY DRUŻYNĄ Z NIESKOŃCZONĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas i zasil nas swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak, abyśmy mogli wspólnie działać na rzecz naszej planety. Twórz z nami wspólną kulturę szacunku dla Ziemi i prowadź z nami projekty w ramach transformacji energetycznej.

Inżynier Budowy

– Cała Polska

Inżynier budowy to osoba pełniąca kluczową rolę w zapewnieniu sprawnego przebiegu procesu budowlanego, zgodnie z wymaganiami Klienta, standardami ESOLEO oraz standardami branżowymi. Rola wymaga umiejętności technicznych, organizacyjnych i komunikacyjnych, aby zapewnić, że realizacja projektów przebiega zgodnie z planem i że rezultat końcowy spełnia oczekiwania Klienta oraz jest zgodny z założeniami generalnego wykonawcy.

Opis stanowiska:

  • Ocena dokumentacji projektowej,
  • Komunikacja i współpraca z projektantami,
  • Opracowanie harmonogramów realizacji projektów,
  • Współpraca z departamentem zakupów i logistyki,
  • Nadzór nad organizacją placu budowy, w tym zabezpieczenie terenu, przygotowanie infrastruktury tymczasowej (np. budowa magazynów, biur) oraz zapewnienie dostępu do niezbędnych mediów (woda, prąd, itp.),
  • Monitorowanie postępu prac budowlanych zgodnie z harmonogramem oraz budżetem projektu,
  • Zapewnienie zgodności wykonywanych prac z dokumentacją projektową oraz obowiązującymi przepisami i normami technicznymi,
  • Prowadzenie dokumentacji związanej z postępem prac, w tym sporządzanie raportów, protokołów oraz ocen jakościowych i ilościowych wykonanych robót,
  • Przeprowadzanie regularnych inspekcji jakości wykonanych robót,
  • Współpraca z inspektorami nadzoru budowlanego i organami kontrolnymi w celu uzyskania niezbędnych zezwoleń i certyfikatów,
  • Identyfikacja i analiza potencjalnych problemów technicznych lub logistycznych,
  • Opracowywanie propozycji rozwiązań oraz koordynacja działań naprawczych w razie wystąpienia awarii lub nieprawidłowości.
  • Regularne raportowanie przełożonemu lub kierownictwu firmy o postępie prac, problemach napotkanych na placu budowy oraz podejmowanych działaniach naprawczych,
  • Współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (energetyka, elektroenergetyka, elektrotechnika),
  • Minimum rok doświadczenia w realizacja powyżej 1 MW,
  • Uprawnienia energetyczne E + D,
  • Doświadczenie w procesie ofertowania/kosztorysowania,
  • Znajomość zagadnień branżowych i orientacja w przepisach budowlanych,
  • Dyspozycyjność – praca na terenie całej Polski,
  • Znajomość przepisów BHP, ppoż, prawa pracy w zakresie prowadzenia budowy,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • proekologiczny styl życia.
  • uprawnienia budowlane.

Benefity

Oferujemy:

  • kontrakt B2B,
  • zdobycie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów,
  • możliwość skorzystania z pakietu benefitów – na preferencyjnych warunkach,
  • elastyczny czas pracy,
  • stabilne i długoterminowe zatrudnienie,
  • pracę w przyjaznej atmosferze.

    * Pola wymagane

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, dzięki którejoszczędzisz na rachunkach za prąd i zadbasz o środowisko.

    Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Niebawem nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

    Pozdrawiamy ESOLEO

    Mój prąd 5.0
    Zadzwoń
    Kontakt z doradcą

      1