Dołącz do nas i twórz z nami
nieskończoną energię

JESTEŚMY DRUŻYNĄ Z NIESKOŃCZONĄ ENERGIĄ

Dołącz do nas i zasil nas swoją wiedzą oraz doświadczeniem, tak, abyśmy mogli wspólnie działać na rzecz naszej planety. Twórz z nami wspólną kulturę szacunku dla Ziemi i prowadź z nami projekty w ramach transformacji energetycznej.

Serwisant instalacji OZE

Warszawa – Mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Monitorowanie poprawności działania instalacji fotowoltaicznych.
  • Obsługa zgłoszeń serwisowych(kontakt z klientem).
  • Diagnostyka usterek i awarii instalacji fotowoltaicznych, oraz pomp ciepła
  • Wsparcie i kontakt z mobilnymi ekipami serwisowymi.
  • Prowadzenie dokumentacji serwisowej.
  • Kontakt oraz współpraca z producentami komponentów.
  • Koordynacja prac serwisowych i nadzór nad ekipami.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub zawodowe techniczne (wyższe techniczne mile widziane),
  • Terminowość, odpowiedzialność i samodzielność w działaniu.
  • Znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki lub hydrauliki
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacja techniczną (schematy elektryczne, rysunki techniczne),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku OZE.

Mile widziane

  • proekologiczny styl życia.

Benefity

Oferujemy:

  • Kontrakt B2B,
  • Okres szkoleniowo-wdrożeniowy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia technicznego.
  • Szkolenia podnoszące Twoje kwalifikacje np.:
    – szkolenia producenckie z zakresu obsługi oraz serwisowania falowników, oraz pomp ciepła,
    – wyjazdowe szkolenia z zakresu montażu oraz serwisowania instalacji pv oraz pomp ciepła
  • Pakiet benefitów – na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy.

    * Pola wymagane

    Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą, dzięki którejoszczędzisz na rachunkach za prąd i zadbasz o środowisko.

    Twoje zgłoszenie zostało zarejestrowane w naszym systemie. Niebawem nasz doradca skontaktuje się z Tobą.

    Pozdrawiamy ESOLEO

    Mój prąd 5.0
    Zadzwoń
    Kontakt z doradcą

      1